Hollywood Gülüşü - RotaryClinic

Hollywood Gülüşü

Hollywood Smile

Hollywood gülümsemesini elde etmek pek çok kişinin hayalidir. Düzgün/sıralı dişler ve pırıl pırıl bir gülüşü kim istemez ki? Bunların bir hayal değil, sizlere yakın olduğunu bilmenizi isteriz. Hollywood makyajı olarak da bilinen Hollywood Smile,  mükemmel bir şekil, renk ve diş boyutu elde etmek için uygulanmaktadır. Estetik bir işlem olan Hollywood Smile da dişlerin yüzey kısımlarını kaplamak için genellikle Lamina ve Zirkonyum kullanılmaktadır. Gülüş hattının ve diş hattının istenen görünümü vermesi için tek işlem yetmeyebilir, implant tedavisi, diş beyazlatma, diş eti estetiği vb. kombine işlemler yapılması gerekli olabilir.

Hollywood Smile işlemi her ne kadar da hekimlik becerisi gerektiren bir işlem olsa da, aynı zamanda sanatsal bir bakış açısı da gerektiren işlemdir.

Ayrıca Hollywood Smile farklı nedenler için de yapılabilmektedir. Bunlar;

  • Diş minesi kaynaklı herhangi bir neden ile dişler üzerinde oluşan renk değişimleri
  • Görsel olarak dişlerin arasındaki boşluklar
  • Ortodontik tedavi gerektirmeyen diş yamuklukları
  • Parça şeklinde kırılmış, aşınmış dişlerin tedavisi.

Hollywood Smile İçin izlenecek Yollar ve İşlem Süresi

Tedavi süresi ortala 1 hafta ve 2-3 seans sürmektedir. İşlemi yaptırmadan önce hekiminiz ile detaylı bir değerlendirme ve planlama yapılması gerekmektedir. Dişlerin şekli, rengi ve genişliği üzerine karar verildikten sonra operasyona başlanılmalıdır.

Geri
WhatsApp
E-posta