Evde diş beyazlatma yöntemleri - RotaryClinic

Evde diş beyazlatma yöntemleri

evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Diş beyazlığı ikili ilişkilerde insanların özgüvenle diyaloğa girmesi açısından önemlidir. Karşı cinsi etkilemeye çalışan insanlar kokmayan ağız ve bakımlı dişlerle her zaman bir adım önde diyaloğa başlayacak ve başarılı sonuçlar alacaktır. Diş beyazlığı konusunda özel veya kamuda hizmetler gün geçtikçe artmaya başlarken sadece bu gerekçeyle dişçi koltuğuna oturan insanların varlığı da gün geçtikçe artış göstermektedir. Dişçi koltuğundan korkuyorum, pratik yollarla diş beyazlatma yolu arıyorum, bir dişçiye gidecek zamanım yok, buna ekonomik bir değer ayırmak istemiyorum diyen herkes evde pratik yollarla diş beyazlatmanın yollarını aramaya başladı. Sağlıklı gülüş, ikili ilişkilerde saygınlık ve her şeyden önemlisi kişinin kendini kişisel temizlik açısından tatmin noktasına ulaştırmada diş beyazlığının etkin olduğunu söylesek abartmış olmayız.

BOZULAN DİŞ GÜZELLİĞİNİN YİNE DOĞAL YOLLARLA ONARILABİLİYOR.

Günlük yaşantımızda dikkat edelim etmeyelim içtiğimiz sigara, alkol, çay kahve gibi rutinlerle dişlerimizin ihtişamlı görünümünden eser kalmayabiliyor. Tabii ki az kahve tüketmek, sigara hiç kullanmamak bu sürecin önüne geçilmesi için geçerli sebepler. Bunlardan uzak kalmadan tükettiğiniz halde fırçalama veya iple temizlemenin ötesinde doğal yöntemlerle de diş temizliği yapmanız mümkündür.  Limon ve karbonat kullanarak diş beyazlatan insanları duyuşsunuzdur. Bu yöntem yıllardır insanların evlerinde uyguladığı uygulamalar arasında yer alıyor. Bu şekilde diş temizliği yapanlar diş fırçası kullanarak diş aralarına müdahale edebilmektedir. Bunu haftada en çok iki kez yapmanızı tavsiye ediyoruz. Asit oranı yüksekliği dişlere ve diş etlerine zarar verebilmektedir. Karbonat diş bakımına iyi geldiği gibi limonla birleştiğinde dişlerin rengini beyazlatıp parlak dişlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Evinizde kullandığınız sofra tuzları da aynı etkiyi gösteriyor. Sofra tuzunu diş fırçasına serpiştirip diş fırçasını ıslatmanız durumunda parlak diş yapısına sahip olabilirsiniz.  Tüm bunları yaparken kullandığınız ürünün asitlik özelliğine dikkat ederek hareket etmeniz önemli. Asit diş ve diş etlerine zarar vermektedir.

YAPTIĞINIZ KARIŞIMLARA MUCİZEVİ ÇÖZÜMLER ELDE EDEBİLİRSİNİZ

Himalaya tuzu diye bir mucizeden bahsedelim. Himalaya tuzu büyük mucizeler yaratabiliyor. Karbonatı bir tatlı kaşığına koyarak çeyrek kaşık himalaya tuzuyla harikalar yaratabilirsiniz. Çeyrek çay kaşığı elma sirkesiyle bu karışımı harmanlarsanız mucizevi bir karışım elde etmiş olacaksınız.  Bir hafta bu karışımla dişilerinizi fırçalamanız halinde ton açılmasını gözle görülür şekilde fark edeceksiniz.  Karbonat aslında karıştığı şeylere güç veren yapısıyla dikkatleri çekiyor. Herhangi bir eczaneden temin edeceğiniz hidrojen peroksit ile bembeyaz dişlere sahip olabilirsiniz. 2 tatlı kaşığı 3 lük hidrojen peroksit 3 tatlı kaşığı karbonat ile karıştığında macun kıvamına gelir ve diş fırçalar gibi yaptığını etki ile beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Muz kabuğu mucizesini duydunuz mu? Muz kabuğu ile dişlerinizi ovup sonrasında fırça ile temizlediğinizde hem dişinizi beyazlatmaya yardımcı olacaksınız hem de manganez zenginliği sayesinde güçlü dişlere sahip olacaksınız. Diş fırçaladıktan sonra damlatacağınız birkaç damla gliserin ile ağız mikroplarından kurtularak diş temizliği sağlamak mümkündür.

Evde Diş Beyazlatma Yöntemleri

Pratik yöntemlerle uzmanlık gerektirmeden diş temizlemek evimizde ki olanaklarla bile mümkün olabiliyor. Sizlerde artık bembeyaz ve sağlıklı dişlere kavuşabilirsiniz. Kolay metotlardan en az bir tanesinin sizlere uyacağını ve kolayca yapacağını düşünüyoruz.

Sağlıklı olmayan dişler için gelişmiş estetik işlemler sayesinde İmplant Tedavisi, Diş Beyazlatma, Hollywood Smile işlemlerini RotaryClinic üzerinden yapabilirsiniz.

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri

Evde diş beyazlatma yöntemleri